Värsked tööpakkumised

Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Telli sarnased töökuulutused endale e-postile! Loo otsiagent

Mehaanik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 600633

Tööpakkumise number

600633

Firma nimi peidetud mehaanik

Töö kirjeldus

Põllumajandustehnika hooldus ning remonditööde teostamine meie esindustes (elektri ja diagnostikatööd, remont, tehniliste probleemide lahendamine), väljakutsel käimine klientide juures.

Nõudmised kandidaadile

Eelnev töökogemus põllumajandustehnika remondi ja hoolduse alal,
hea tehniline taip ja huvi valdkonna vastu,
väga hea eesti keele oskus, hea inglise keele oskus (töös on
vajalik lugeda inglisekeelseid juhendeid ja skeeme),
B kategooria juhiload,
arvuti kasutamise
oskus,
oskust töötada iseseisvalt,
kohusetundlikkus, täpsus, koostöövalmidus, vastustustunne,
põhjalikkus, ausus.

Omalt poolt pakume: stabiilselt töökohta rahvusvahelises arenevas firmas, vaheldusrikast tööd meeldivas kollektiivis, motiveerivat töötasu, kaasaegseid töövahendeid, võimalust ennast täiendada.
Dotnuva Baltic AS pakub hooldusteenust Tartus, Rakveres ja Viljandis. Kandidaadil on võimalik valida, millise piirkonna esinduses soovib tööle hakata.

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
29. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
31. mai 2019

AS Dotnuva Baltic on Leedu ettevõtte UAB Dotnuva Baltic tütarfirma Eestis, mis tegeleb põllutehnika müügi
ja hooldusega, samuti varuosade ning seemnete müügiga. Firmal on peakontor Tartus ning esindused
Rakveres, Viljandis ja Tallinnas. Eestis on praegu 38 töötajat. Lisainfo www.dotnuvabaltic.ee
Emafirma UAB Dotnuva Baltic on 186 töötajaga firma ning omab õigust müüa kolmes Balti riigis mitme
tuntud tootja põllutehnikat, sealhulgas Case IH, Kverneland, Siloking, Schäffer, Agrifac, Jeantil, Quicke.
Emafirma UAB Dotnuva Baltic kuulub omakorda Leedu börsil noteeritud Linas Agro ettevõtete gruppi.