Värsked tööpakkumised

Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Telli sarnased töökuulutused endale e-postile! Loo otsiagent

Kuller-autojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 576694

Tööpakkumise number

576694

Firma nimi peidetud Kuller-autojuht

Töö kirjeldus

Toidu vedu koju või kontorisse ettevõtte autoga.

Nõudmised kandidaadile

- B-kat juhiload
- julge suhtleja;
- kohusetundlik ja täpne;
- nutikas ja tegus
- hea orienteerumisoskus.

Ettevõte pakub

- ametiauto, tahvel, stiilne tööriietus;
- kingitused elamus- või spaapakettide näol;
- soodustused koostööpartnerite juures;
- parimate tunnustamine ja ühistegevused;
- võimalus ise kujundada oma töögraafik;
- tasuta toidu transport;
- kindel töökoht ja tasu.

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
19. veebruar 2019
Kuulutus sisestati:
21. jaanuar 2019

Telli toit OÜ on Eesti suurim valmistoidu müügiga tegelev veebiplatvorm. Meie eesmärk on olla mugavaim toidu tellimise platvorm ning pakkuda kvaliteetseimat toidu kulleri teenust Eestis!