Värsked tööpakkumised

Rohkem tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Objektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 560132

Tööpakkumise number

560132

Töö kirjeldus

*Ehitusobjekti dokumentatsiooni haldamine
*Alltöövõtjate ja tarnijate koostöö korraldamine
*Hangete ja lepingute ettevalmistamine
*Tagada tööde kvaliteetne ja tähtaegne valmimine
*Objekti kulude ja tulude jälgimine

Nõudmised kandidaadile

* Eelduseks on teede ehitusalane haridus ja eelnev töökogemus samas valdkonnas
* B-kategooria juhiluba
*Kohusetundlik ja lojaalne
*Hea organiseerimisvõime
*Meeskonnatöö valmidus

Ettevõte pakub

*Motiveerivat töötasu
*Kaasaegset töökeskkonda
*Enesetäiendamise võimalusi
*Ametiautot

Lisainfo

Lisaküsimuste korral palume pöörduda mob: 53050051

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. oktoober 2018
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2018

Eestimaisel erakapitalil põhineva MKM Infra OÜ peamiseks tegevusvaldkonnaks on rasketehnikatööd. Teostame töid nii eraisikutele kui ka ettevõtetele üle Eesti olenemata objekti suurusest. Pakume klientidele terviklahendusi taristuobjektide ehitamisel ning aitame kliendil leida parima lahenduse. Me ei tee mööndusi tööde kvaliteedi osas ning hoiame kinni tähtaegadest. Vajadusel kaasame projektidesse teiste valdkondade professionaale, mille abil tagame parima lõpptulemuse ning kliendi rahulolu.