2023-08-23 14:48:55

Kunstmuru paigaldaja (Euroopas)

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Seoses laienemisega otsime oma meeskonda töökaid ja vastutustundlikke kunstmuru paigaldajaid, kelle peamiseks tööülesandeks on kunstmurukattega spordiväljakute paigaldustööd üle Euroopa.

Peamised tööülesanded:
• Jalgpalliväljakute jt kunstmurukattega spordiväljakute paigaldustööde teostamine;
• Tööks vajalike materjalide transportimine ja haldamine objektil ning laoplatsil;
• Paigaldustehnika tehnilise hooldusvajaduse jälgimine ja töövalmiduse tagamine;
• Paigaldustiimi töö ning esindamisega seotud dokumentide täitmine ja aruandlus tööde kulgemisest;
• Ettevõtte ja paigaldustiimi korrektne esindamine suhtluses tellija ning teiste koostööpartneritega.

Ootused kandidaadile

• Valmisolekut ja motiveeritust teostada kunstmurukatte paigaldustöid erinevates Euroopa riikides tööülesannetes kirjeldatud viisil;
• Inglise keele oskust tööks vajalikul suhtlustasandil;
• B-kategooria juhiloa olemasolu;
• BE-kategooria (või selle eksami sooritamise valmidus) annab lisapunkte;
• Head füüsilist vormi (osaline raskuste tõstmine);
• Pingetaluvust (lähetuses viibimise vajadus vähemalt 6 kuud aastast);
• Ausust, korrektsust ja kohusetundlikkust.

Kasuks tuleb:
• Geodeetiliste jms pinnasetöödega seonduv haridus ja/või töökogemus;
• Varasem ehitustöö kogemus;
• Lisaks inglise keelele teiste võõrkeelte oskus (vene, soome, saksa jne);
• Töötamine välisobjektidel ja/või rahvusvahelises meeskonnas.

Ettevõte pakub

• Stabiilset tööd ja püsivat töölepingut;
• Sõbralikku ja motiveeritud meeskonda;
• Huvitavat ja mitmekülgset tööd ning võimalust reisida;
• Kunstmuru paigaldamise väljaõpet;
• Panustada tegijana ka suurte rahvusvaheliste staadionite ehitamisel.

Lisainfo

Töö iseloomu ja innovaatilise paigaldustehnoloogiaga saad tutvuda ettevõtte kodulehel www.sportsinstallatsions.com.

CV (sh foto), vabas vormis varasema töökogemuse kirjelduse ning palgasoovi palume saata aadressile eneke(at)sportsinstallations.com hiljemalt 15.02.2019.

Lisainfo: Eneke Õun, tel 53 986 765.

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel.