2023-08-23 14:48:55

Otsime meeskonda pearaamatupidajat

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Natural AS on kahekümne seitsme aastase kogemusega puidutööstus. Viimasel kolmel aastal on ettevõtte arengus toimunud olulised muudatused, mis on rajanud teed kiirele kasvule. Kasv ja areng on ettevõtte peamised fookused ka järgmiseks viieks aastaks ning seoses sellega otsime oma meeskonda innovaatilist pearaamatupidajat, kes võtaks üle ettevõtte raha-asjad seoses eelmise raamatupidaja pensionile suundumisega.

Pearaamatupidaja vastutada on järgmised valdkonnad:

1. Raamatupidamine:
- Klassikalised raamatupidamiskanded/ toimingud
- Palga-arvestus
- Kasum/ bilanss
- Maksete ettevalmistamine/ teostamine
- Aruanded riigile
- Aruanded juhtkonnale

2. Raamatupidamise paberivabaks muutmine
3. Rahavoogude jälgimine ja planeerimine
4. Toodangu omahinna jälgimine
5. Finantsalane arendustegevus

Lisainfo:
1. Kasutame “SAP byDesign” majandustarkvara
2. Palga-arvestus toimub “Taavi Palk tarkvaras”

Ootused kandidaadile

Nõudmised kandidaadile:
• Noor/ innovaatiline/ arengule orienteeritud
• Inglise keele ja soovitavalt täiendava võõrkeele oskus
• Eelnev raamatupidamise kogemus tootmisettevõttes
• Kõrgharidus või erialane diplom

Ettevõte pakub

Pakume:
• Võimalust töötada kiiresti arenevas ettevõttes ja arengule orienteeritud kollektiivis
• Võimalust võtta osa ettevõtte strateegia kujundamisest
• Motiveerivat töötasu ja ettevõtte eesmärkide täitumise korral lisatasu