2023-08-23 14:48:55

Klamberköitja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma koostööpartnerile, Pärnu maakonnas asuvale edukale trükikojale avara silmaringiga ja tööd hindavat operaatorit.
Pakume täpsust, tähelepanu ja füüsilist jõudu nõudvat vahetustega püsitööd klamberköitjale.
Töö sobib meestele kuna on seotud paberipoognate tõstmisega.

Ootused kandidaadile

* See töö sobib just Sulle, kui .....

* Kui tahad omandada oskusi terveks eluks.
* Sinus on uudishimu, tehnilist taipu ja tahad olla kursis valdkonna arengutega.
* Sul on püsivust ja tahtmist kaasa minna uuendustega ning valmis õppima-arenema koos meeskonnaga

Ettevõte pakub

*Püsivat ja perspektiiviga tööd edukas ettevõttes.
*Meeldivat ja toredat kollektiivi, kes aitab Sind igakülgselt töösse sisse- elamisel.
*Enesetäiendust ja koolitusi
*Ühiseid üritusi töökas ja kokkuhoidvas kollektiivis.

Lisainfo

Sinu tööpäev kestab 12 tundi ja Sa käid tööl pika ja lühikese nädala.
Kui leiad, et see töö sobib just Sulle, võta ühendust.

Tiia Rinne.
+37253455194