2023-08-23 14:48:55

Turundusjuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

• Turundus- ja müügiosakonna igapäevane töö
Ежедневная работа отделов маркетинга и продаж;

• Turundusprojektide väljatöötamine ja elluviimine
Разработка маркетинговых проектов и их реализация;

• Turundustekstide, turundusmaterjalide, kampaaniareeglite jne koostamine
Составление рекламных текстов, материалов, компаний и т.д.

• Кampaaniate läbiviimine ja hilisem kokkuvõtete tegemine
Проведение компаний и подведение итогов по их окончании;

• Turuinfo kogumine ja analüüs
Сбор и анализ информации о рынке;

• Reklaamkampaaniate organiseerimine
Организация рекламных компаний;

• Veebilehe pidev uuendamine
Постоянное обновление домашней страницы.

Ootused kandidaadile

• Sul on kõrgharidus (soovitavalt turundusalane) ja vähemalt 2-aastane töökogemus turundusvaldkonnas
У тебя высшее образование (желательно в сфере маркетинга) и стаж работы в сфере маркетинга не менее 2-х лет;

• Oled hea suhtleja ning sinuga on meeldiv koos töötada
Ты хороший собеседник и с тобой приятно работать;

• Sa oled energiline, tulemustele orienteeriud
Ты энергичен и ориентирован на результат;

• Sa valdad eesti ja vene keelt
Владеешь русским и эстонским языками;

• Sul on hea arvutikasutamise oskus
С хорошим владением компьютера;

• Juhilubade olemasolu
У тебя есть водительские права.

• Sõbralikku meeskonda, toredaid kliente ja koostööpartnereid
Дружный коллектив, хороших клиентов и партнеров;

• Konkurentsivõimelist palka ja tulemustest sõltuvaid boonuseid
Конкурентоспособную зарплату и бонусы по результатам работы;

• Kaasaegseid töövahendeid
Современные средства для выполнения работы;

• Нea tunde hommikul tööle ja õhtul koju minnes
Хорошее настроение утром, приходя на работу, и вечером, уходя домой.