2023-08-23 14:48:55

Kokk

CVKeskus.ee klient
12 - 14 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Hooajalist tööd kokale, pakub Helsingi kesklinnas asuv tellimus restoran www.uunisaari.com . Lepingu aeg on 20.4-30.9 Töö toimub põhiliselt vahetustega.

Otsime Helsinkisse Soome kogenud hotelli ja restorani valdkonna professionaale. Otsime oma klientidele reipaid ja professionaalseid kokkasid, köögiabilisi ja saalitöötajaid. Pakume huvitavat ja vaheldusrikast tööd erinevates restoranides ja hotellides Helsingis, Espoos ja Vantaal.

Pakume nii osalise ajaga tööd kui ka pikaajalisi, tähtajalisi asenduskohti. Töö toimub põhiliselt vahetustega. Töö ametliku lepingu alusel Soome VMP firmaga. Töö algab kohe, kui sobivad kandidaadid on leitud. Otsime mitut inimest.

- koka töö restoranides ja hotellides
- kelneri ja ettekandja töö restoranides ja hotellides
- peamiselt on töökohad Helsinkis
- võimalik kandideerida paljudesse erineva tasemega restoranidesse või hotellidesse

Ootused kandidaadile

Erialane haridus ja/või koolitus
Varasem erialane töökogemus
Kehtiv salmonellatunnistus
kasuks tuleb nii bufee kui ka a la carte restorani töökogemus
Hea soome või inglise keele oskus. Köögis saab ka inglise keelega hakkama
Iseseisvus ja tahe tööd teha
Eesti või mõne muu EU riigi kodanik
CV palun soome või inglise keeles

huvitavat kogemust ja võimalust teha mitmekesist tööd, head palka, nooruslikku meeskonda, vajadusel abi majutusega

Ametlik tööleping Soome firmaga, maksud makstakse Soome
palka 12,5-14,0 € tunnis sõltuvalt kvalifikatsioonist ja kogemustest