2023-08-23 14:48:55

Vanemklienditeenindaja Tallinna Laki teenindusjaama

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime AS Olerex Tallinna Laki teenindusjaama heade juhivõimetega töötajat, kelle tööks on:

Teenindusjaamale püstitatud eesmärkide täideviimine: teenindusjaama igapäevase toimimise tagamine, aruandlus, klienditeenindajate töö koordineerimine, töögraafikute koostamine, kampaaniate läbiviimine, kaupade tellimine ja sortimendi tagamine. Pakume huvitavat väljakutset inimesele, kes soovib ennast arendada ja proovile panna ning näha oma töö tulemusi.

Ootused kandidaadile

* keskharidus

Vanemklienditeenindaja töös on oluline väga hea suhtlemisoskus, iseseisev võime otsuseid vastu võtta.

Tööks vajalike oskuste hulka kuuluvad:

* müügitulemustele orienteeritus,
* meeskonnatööoskus,
* ausus,
* täpsus,
* korrektsus.

* konkurentsivõimelist töötasu, mis koosneb: põhitöötasust, müügiboonusel põhinevast lisatasust, teenindusjaama tulemustasust,
* firmasisest arenguvõimalust,
* kaasaegset töökeskkonda,
* ühisüritusi.