2023-08-23 14:48:55

Nõunik

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

OTSIME OMA SOTSIAALTEENUSTE ÜKSUSESSE
TULEMUSLIKKU JA SÜSTEEMSET

NÕUNIKKU

kes on eestvedajaks abivahendite teenuse ületoomise ettevalmistamisel Sotsiaalkindlustusametisse. Peamisteks tööülesanneteks on töövõime reformiga seonduvate muudatuste ettevalmistamine (abivahendite korraldus, töövõime hindamise muudatuste mõjud) ja rakendamine. Tööülesanded hõlmavad nii protsesside kirjelduste koostamist, läbirääkimist kui ka sisendi andmist seadusandlusesse, IT-arenduste analüüsides osalemist, teavitus- ja koolitustegevusi, abivahendite teenuse arendamist, poliitikamuudatuse ettepanekute tegemist ja analüüsi.

Ootused kandidaadile

• kõrgharidus
• vähemalt 3 aastane töökogemus sarnasel ametikohal
• töögruppide juhtimise kogemus
• muudatuste juhtimise kogemus
• hea kaasamis- ning koostööoskus
• hea analüüsioskus
• esinemisvalmidus
• väga hea kirjalik väljendusoskus
• eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise keele oskus kesktasemel
• kasuks tuleb töökogemus abivahendite valdkonnas ning teadmised sotsiaaltööst ja sotsiaalteenustest

OMALT POOLT PAKUME VÕIMALUST ENESETEOSTUSEKS, ARENGUKS JA KOOSTÖÖKS