2023-08-23 14:48:55

Tegevusjuhendaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime Lasnamäe tegevuskeskuse rõõmsameelsesse meeskonda tegevusjuhendajat (lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendaja), kelle tööülesanneteks on psüühilise erivajadusega inimeste vajadustele vastava rehabiliteeriva ja toetava teenuse osutamine grupi- ja individuaaltööna.

Ootused kandidaadile

Tulevaselt kolleegilt eeldame:
  • kõrgharidust sotsiaaltöö-, vaimse tervise õenduse, tegevusteraapia- või psühholoogia erialal
  • eelnevat töökogemust vaimse tervise valdkonnas tegevusjuhendajana ja gruppide juhendamise kogemust
  • hoolivat suhtumist psüühilise erivajadusega inimestesse ja nende probleemide mõistmist
  • eesti ja vene keele oskust tasemel, mis võimaldab pakkuda kvaliteetset teenust eesti- ja venekeelsetele klientidele
  • arvutikasutamise oskust (e-post ja internet, kontoritarkvara)
  • aktiivsust, paindlikkust ja iseseisva töö oskust
  • meeskonnatöö väärtustamist
  • Ettevõte pakub

    Omalt poolt pakume:
  • huvitavat tööd, mis annab võimaluse professionaalseks arenguks
  • toetavat ja tänapäevast töökeskkonda
  • meeskonna tuge
  • koolitusvõimalusi ja metoodilist täiendusõpet
  • regulaarset tööjuhendamist ja supervisiooni
  • konkurentsivõimelist töötasu