2023-08-23 14:48:55

Müügijuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda MÜÜGIJUHTI

kelle peamisteks ülesanneteks on:
- läbi efektiivse müügitöö aktiivne uute klientide leidmine;
- usaldusliku kliendisuhte loomine ja hoidmine;
- müügiplaani koostamine ja elluviimise korraldamine;
- hinnapakkumiste koostamine ja edastamine;
- aktiivne koostöö ja suhtlemine veokorraldajatega;
- kliendikülastuste korraldamine vastavalt vajadusele;
- klientide andmebaasi haldamine
- turuolukorra ja müügitulemuste analüüsimine ja edasise tegevuse eesmärgistamine.

Ootused kandidaadile

Sobid kandideerima, kui Sind iseloomustab avatud suhtlemine ja väga hea läbirääkimiste oskus, iseseisvus ja initsiatiivikus, saavutusvajadus ning vastutusvõime. Edukaks toimetulekuks on vajalik väga hea eesti keele oskus, kasuks tuleb kõnekeele tasemel vene ja inglise keele valdamine.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- aktiivset eneseteostusvõimalust;
- motiveerivat tasustamise süsteemi;
- võimalust töötada heas kollektiivis, kus hinnatakse kõrgelt töökaid ning eesmärgikindlaid inimesi.

Lisainfo

CV palume saata koos kaaskirja ning palgasooviga. Sobivate kandidaatidega võtame ühendust hiljemalt 2. septembriks.