Otsime Keila tehasesse eelneva töökogemusega CNC freespingi operaator-seadistajat

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Kelle peamisteks tööülesanneteks on
* lihtsamate programmide koostamine
* metallkonstruktsioonide komponentide freesimine
* töödeldav materjal-profiilteras

Ootused kandidaadile

Eeldame
* vastavat kutseharidust
* eesti keele oskust
* kohusetundlikkust, täpsust ja korrektsust
* valmisolekut töötada vahetustega

Kasuks tuleb
* inglise ja vene keele oskus

Tööle asumise aeg juuli 2011

Pakume huvitavat tööd rahvusvahelise kontserni Keilas asuvas üksuses, tööalaseid koolitusi, sõbralikke töökaaslasi, kaasaegseid töötingimusi, soodustingimustel sportimisvõimalust, oskustele ja tööle vastavat töötasu ning vastavalt Enstos töötatud ajale ka täiendavat talvepuhkust.

Lisainfo

Kandideerimine toimub ainul läbi CV Keskuse kuni 10.06. 2011.a. Palume ära märkida CV-s oma palgasoov.

Sobilike kandidaatidega võetakse ühendust hiljemalt 18.06. 2011.a. Äraütlevaid vastuseid konkursi esimeses etapis ei saadeta.