2023-08-23 14:48:55

Tegevjuht

CVKeskus.ee klient
40000 - 60000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime ettevõtlikku inimest/ettevõtjat, kes organiseeriks ja haldaks esitluspunkte kaubanduskeskustes: Soomes, Rootsis, Inglismaal, Lätis, Leedus, Poolas ja Venamaal.
Vastavalt keskuse suurusele asub ühes keskuses 1-3 esitluspunkti. Vajalik on organiseerida müüjaid/esitlejaid ja hoolitseda, et tooteid oleks piisavalt igas esitluspunktis.
Vajalik firma töö korraldamine vastavas riigis, müüjate/esitlejate planeerimine ja värbamine, müügimeeskonna juhtimine.
PS! Ei otsi palgatöötajat vaid koostööpartnerit.

Tasustame samuti inimest, kes edastab info võimalikule kandidaadile. Kandidaat läbib kandideerimise ja alustab tegevust.

Ootused kandidaadile

Vastavas riigis riigiekeele oskus
aktiivsus
algatus- ja vastutusvõimelisus
ausus, korrektsus ja kohusetundlikkus
ettevõtlikkus
hea läbirääkimisoskus
iseseisev tööstiil
juhtimiskogemus
meeskonna moodustamise ja motiveerimise kogemus
otsustusvõime
teotahe
tulemustele orienteeritus
väga hea suhtlemisoskus

Pakume lihtsat võimalust alustada/tegeleda riskivabalt ettevõttlusega, teenida motiveerivat kasumit, areneda ja saada kogemusi ettevõttluses, oskusi nii ettevõtte ja meeskonna juhtimises ja läbirääkimistes.
Toetame kõige vajalikuga, (koolitused, teadmised, oskused) et vastavas riigis asi ilusti toimima saada.
Progressiivse arengu puhul ainuesindusõigus vastavas riigis!

Lisainfo

Alustamiseks on vajalik kapital esitlustarvikute ja toodete soetamiseks.