2023-08-23 14:48:55

Peakokk, vahetusevanem

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeldivasse kollektiivi peakokka / vahetusevanemat, kelle tööülesanneteks on lisaks toiduvalmistamisele kalkulatsioonide tegemine, kaupade
tellimine, menüüde koostamine ja väljatöötamine, köögitöö organiseerimine ja korrashoid ning aruandlus juhtkonnale.

Kui Sul on tahe ennast proovile panna ja otsid uusi väljakutseid siis on see sobiv töökoht just Sinule.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat peab omama eelnevalt töökogemust kokanduse valdkonnas (vahetusevanemana) olema valmis pikkadeks ja pingelisteks tööpäevadeks.
Sobivalt kandidaadilt ootame loovat suhtumist oma töösse. Ta peab olema kohusetundlik, sõbralik, hea suhtlemisoskusega ning lugupidama nii kaastöötajatest
kui ka klientidest. Kõik eelnimetatud isiksuse omadused on kindlasti ühe hea meeskonna liikme eelisteks.

Viikingite küla on pidevalt arenev töökeskkond. Omalt poolt pakume meeldivat ja sõbralikku töökollektiivi, kaasaegseid töötingimusi ning arenguvõimalusi. Palka
vastavalt töötulemustele.

Lisainfo

Isikliku auto kasutamise võimalus ja autojuhi lubade olemasolu