Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #320278

2 PUHASTUSTEENINDAJAT Maardus

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Puhastusteenindaja peamiseks ülesandeks on:
- puhastustööde teostamine kontoriruumis
- puhastustööde teostamine laoruumides
- kvaliteetse teenuse tagamine;
Tööaeg:
1) E-R -> 3 tundi (Büroo- ja pesuruumid)
2) E-R -> 5 tundi (Kontori koristus)
Töid teostatakse al. kell 17.00

Ootused kandidaadile

  • Vastutus- ja kohusetunne;
  • Teenindusvalmidus;
  • Positiivne ellusuhtumine;
  • Kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

  • Väljaõpet ja täiendkoolitust;
  • Toredat kollektiivi;
  • Häid töötingimusi;
  • Ametiriietust

Lisainfo

  • Vajalik eelnev töökogemus puhastusteenindajana;

Lisa info telefonil 55617637

Tööpakkumise number
#320278

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
16. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
16. september 2013

SPS Grupp OÜ on 2006. aastal alguse saanud kinnisvarahooldus ja -puhastusteenuseid pakkuv ettevõte. Seoses sooviga pidada sammu meie teenuste järele kasvava nõudlusega, otsime meeskonda kohusedundlike ja töökaid inimesi. SPS Grupp OÜ pakub täielikku koristusteenuste paketti: hoolduskoristus, valvekoristus, eripuhastustööd, ehitus- ja remondijärgne koristus, välisterritooriumite koristus. Meie ettevõtte juhtimissüsteem vastab rahvusvaheliselt tunnustatud kvaliteedijuhtimissüsteemi standardi ISO 9001 ja keskkonnajuhtimissüsteemi standardi ISO 14001 nõuetele, mis on tunnustatud Bureau Veritas, Rahvusvahelise Juhtimissüsteemide Audiitorite poolt.

Vaata rohkem