2-kuud tööd noorte- ja lastega Ungaris

CONTINUOUS ACTION MTÜ

Tööpakkumise number

605559

Töö kirjeldus

Otsime huvilisi osa saama rahvusvahelisest projektidest, mis on rahastatud Erasmus+ programmi eelarvest.
Vabatahtlikke ootab enda juurde Fekete Sereg Ungaris, kes otsib huvilisi kuni 2-kuuks osa saama projektist "Follow the wind in Nagyvázsony", mille raames saab erinevaid tegevusi ellu viia kohalikus lasteaias.


Nõudmised kandidaadile

Projektis ei nõuta osalejalt erialast ettevalmistust, kuid vajalik on huvi ja tahe teha vabatahtlikku tööd ning osaleda täismahus projektis.
Vabatahtlikuks Erasmus+ programmi alaprogramm Euroopa vabatahtlik teenistus raames on võimalik minna noorel, kes on vanuses 18-30 aastat.


Ettevõte pakub

Projektis osalemisega ei kaasne kohapealseid kulusid - seonduvad koolitused, rahvusvaheline transport, elamine, toitlustamine ja kindlustus on 100% rahastatud vastavalt projekti eelarvele ning programmi Erasmus+ rahastusreeglitele. Lisaks makstakse vabatahtlikule taskuraha, mis on riigiti erinev.Asukoht:
Ungari
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, praktika või hooajatöö
Kuulutus aegub:
29. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
30. juuni 2019
Soovin kandideerida

2-kuud tööd noorte- ja lastega Ungaris


CONTINUOUS ACTION MTÜ

Continuous Action on organisatsioon, mis ühendab endas elukestva õppe, võrdsete võimaluste pakkumise ning vabatahtliku tegevuse arendamisest ja korraldamisest huvitatud inimesi. Organisatsiooni tegevuse eesmärk on elukestva õppe võimaldamine ja võrdsete võimaluste pakkumine erinevatele sihtgruppidele nii Eesti kui ka rahvusvahelisel tasandil.

Avan ettevõtte profiili