Värsked tööpakkumised

2 inglise keele õpetajat Jüris

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 421472

Tööpakkumise number

421472

Töö kirjeldus

Pakume tööd kahele inglise keele õpetajale Jüri Gümnaasiumis:
- inglise keele õpetajale põhikooli osas,
- inglise keele õpetajale gümnaasiumi osas (ajutisel äraoleva töötaja asendamine).
Töö sisuks on inglise keele õpetamine põhikoolis/ gümnaasiumis.
Tööle asumine 22.08.2016.

Nõudmised kandidaadile

-kvalifikatsiooninõuetele vastav haridus (võib olla omandamisel)
-avatud meel ja koostööoskus
-hea digivahendite kasutamise oskus

Ettevõte pakub

-arengu- ja koolitusvõimalusi
-toredat meeskonda
-häid töötingimusi

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
16. mai 2016
Kuulutus sisestati:
3. mai 2016

Jüri Gümnaasium asub umbes 12 km Tallinnast Tartu suunas. Hea bussi ja marsruuttakso ühendus Tallinnaga. Koolil on algkoolimaja, õppekorpus, kaasaegsed õppimis-, sportimis- ja huvitegevust võimaldavad tööruumid. Kooli juures tegutsevad spordikeskus koos ujulaga, raamatukogu ja huvialakool.
Aasta jooksul valmivad gümnaasiumimaja ja pallihall.
Koolis õpib 960 õpilast ja töötab140 õpetajat ja koolitöötajat.