2023-08-23 14:48:55

Müügi-turundusjuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Seoses muudatustega firmas otsime oma meeskonda Tallinna külje all Harkujärvel müügi-turundusjuhti.

Tööülesannete hulka kuulub eelkõige müügitegevuse strateegiline juhtimine ja planeerimine kuni konkreetsete turundusaktsioonideni välja.
Ühtlasi kuulub tema vastutusvaldkonda ca 10-liikmelise müügimeeskonna igapäevane juhtimine ja motiveerimine.

Olulise osa tööst moodustab aktiivne suhtlemine partnerite ja klientidega sh välishankijatega, nende külastamine ja koostöötingimuste läbirääkimised.

Töö spetsiifikast tulenevalt on vajalik kiire õppimisvõime ja hea taimede või aiandusala üldisem tundmine või ka vastav praktilise töö kogemus. Eelkõige peab aga olema hea suhtleja.

Ootused kandidaadile

Kandideerima on oodatud:
  • väga hea suhtlemisoskusega
  • teenindusvalmid
  • kiire õppimisvõimega
  • aktiivse ja positiivse ellusuhtumisega
  • kohusetundlikud ja korrektsed kandidaadid, kellel on:
  • aiandusalane haridus
  • eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas
  • inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
  • eelnev müügitöö või turundusalane kogemus
  • väga hea arvuti kasutamise oskus
  • kõrghooajal valmisolek töötada nädalavahetustel
  • B-kategooria juhiload ja autojuhtimise kogemus Kasuks tuleb:
  • keskastme juhi töökogemus
  • turundusalane haridus või koolitus
  • eelnev aiandusalane töökogemus
  • vene keele oskus
  • Ettevõte pakub

    Ceres on mitmekülgse tegevusega, nüüdseks juba 17-aastase kogemusega Eesti aiandusettevõte, kus on suured istikumüügiplatsid, aasta läbi mitmekülgne toalillevalik, aianduslikke täislahendusi ning kogu perele suurepärast vabaaja veetmise võimalust pakkuv aianduskeskus. Ceresel on iluaiandusliku tootmisega tegelev tütarfirma Ceres Hortus, mille alla kuulub laia sortimendiga tunnustatud puukool ning lõike-, poti- ja püsilillede tootmisega tegelev taimekasvatusüksus. 2008.a käive oli ligi 35 miljonit krooni. Cerese näol leiad:
  • suurepärase töökeskkonna Tallinna külje all looduslikult kaunis kohas
  • töötahtelise ja sõbraliku meeskonna
  • huvitavat tööd mitmekülgse tegevusega firmas
  • palka koos tulemustasuga, mis vastab töötaja panusele ja võimetele
  • suure arengupotentsiaaliga ja huvitavaid väljakutseid pakkuva aiandusfirma