2023-08-23 14:48:55

Tootejuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda asjatundlikku
aiakaupade
tootejuhti,
kelle peamisteks vastutusvaldkondadeks on:
• kaubarühma sortimendi analüüs ja arendus
• sortimendi ja hinnastrateegia kujundamine
• hankijate leidmine, läbirääkimiste pidamine ning hankelepingute sõlmimine
• ostuprotsessi koordineerimine

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on kõrgem haridus, väga hea analüüsivõime ja planeerimisoskus ning
eelnev pikaajalisem ostu- või müügitöökogemus kaubandusvaldkonnas. Ta tunneb ostumüügiprotsessi ning omab ülevaadet turul valitsevatest trendidest. Samuti on sobiv kandidaat
osav läbirääkija ja suhtleja ning suudab seda lisaks eesti keelele teha vabalt ka inglise keeles.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
• väljakutsuvat ja huvitavat töökohta
• konkurentsivõimelist palka
• asjalikku ja sõbralikku kollektiivi
• töökohta rahvusvaheliselt tuntud ja kiiresti arenevas ettevõttes

Lisainfo

Kandideerimisel palume lisada ka motivatsioonikirja.