Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #518039

135 või 136 Sert, KEEVITAJA, SVARŠIK

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

HELSINKI, parkimismaja ehitus. Töö seisneb elementaarsetes keevitustöödes, seoses ehitusega (metallkonstruktsioonid, kandvad talad...). Nõutud 135 või136 sert/ pädevus. Kasuks tuleb lukksepa kogemus.
NB! Tööd paljudele!
Metallakonstruktsii (parkhall dlja masin, 8 etasov)

Helsinki, stroitelsva "parkogogo doma dlja masin". Elementarnõe svarõtsnõe rabotõ, svjasõnõ s stroitelstvom.
Finskii rabotadatel. Rabota natsinaetsa: 8 Januar 2018 god.

Ootused kandidaadile

135 või136 SERT ja keevituskogemus.
Tööturvalisuse kaart, tuletöö kaart," vero" number, EU pass.

135 või136 Sertifikat, svarõtsnõi opõt.
"Tsornaja i seljonaja kartotska, nomer vero". EU pasport. Finskii dogovor.

Ametlik töö, palk alates 12.00-14.00.... Soome tööandja. Tasuta majutus! Oma majutuse korral 14 eur/h.

Finskii rabotadatel, sarplata 12.00-... Siljo pesplatno! Jesli kvartiru ne nado, tagda sarplata 14 eur/tsas
Mosno delat mnogo rabotsih tsasov.

NB! töö algab kohe /rabota natsinaetsa srasu.

Lisainfo

Kandideerige ja võtame ühendust! Töö algab koheselt!

Tööpakkumise number
#518039

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö
Brutopalk: 12 - 14 €/tunnis
Kuulutus aegub:
9. märts 2018
Kuulutus sisestati:
8. veebruar 2018

RS Alleron on personaliteenustele spetsialiseerunud ettevõte. Oleme registreeritud majandustegevuse registris (MTR). Registreeringu number: STT 000131

Vaata rohkem