1. jalaväebrigaadi personalijuhi asetäitja
Tööpakkumise number #834317

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Personalijuhi toetamine personaliteenuste osutamisel
Üksuse strateegiliste eesmärkide toetamine inimressursside teemadel
Üksuse personali planeerimises osalemine
Üksuse töötasu eelarve planeerimises osalemine

Ootused kandidaadile

Sul on kõrgharidus ning varasem töökogemus personalitöö valdkonnas
Sul on head strateegilise personalijuhtimise alased teadmised
Oled iseseisev, kiire otsustamisvõimega ja suurepärane suhtleja
Oskad näha suurt pilti, kuid pöörad tähelepanu ka detailidele
Valdad kõrgtasemel eesti keelt

OLULINE ON TEADA, ET
Tööandja eeldab konkursi võitjalt kaitseväekohustuse võtmist, kui tal seda pole.
Tööandja eeldab konkursi võitjalt valmisolekut läbida tausta- ja julgeolekukontroll ning taotleda riigisaladuse luba

võimaluse panustada riigikaitsesse, põneva ja vaheldusrikka töö, suurepärase kollektiivi, vaimse ja füüsilise tervise toetamise ning 35 päeva põhipuhkust

Tööpakkumise number
#834317

Info

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline või vabakutseline
Kuulutus aegub:
14. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
24. jaanuar 2023
1. jalaväebrigaadi personalijuhi asetäitja 1. jalaväebrigaadi personalijuhi asetäitja

Kaitseressursside Amet

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

3 p. tagasi
PERSONALIJUHT Kaitseressursside Amet
3 p. tagasi
PERSONALIJUHT Kaitseressursside Amet • Eesti
Eesti
3 näd. tagasi
PERSONALIPARTNER Tallinna Strateegiakeskus
3 päeva jäänud
PERSONALIPARTNER Tallinna Strateegiakeskus • Tallinn
Tallinn
nädal tagasi
DOKUMENDIHALDUR Kaitseväe peastaap
4 päeva jäänud
DOKUMENDIHALDUR Kaitseväe peastaap • Eesti
Eesti
JUHTIV VÄÄRTEOMENETLEJA Maksu- ja Tolliamet
JUHTIV VÄÄRTEOMENETLEJA Maksu- ja Tolliamet • Tallinn
Tallinn
REFERENT Kaitsepolitseiamet
REFERENT Kaitsepolitseiamet • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki