https://www.cvkeskus.ee/361660

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

RISKI KOORDINAATOR Baltikumis ja Soomes

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 361660

Tööpakkumise number

361660

Töö kirjeldus

Vastutusvaldkonnaks on riskide juhtimine ja koordineerimine Eesti, Läti ja Soome kuues tehases vastavalt kontserni ning kohalikele regulatsioonidele ja nõuetele tööohutuse, kindlustusriskide ja keskkonnariskide kohta.Tööülesannete hulka kuulub ka regulaarne aruandlus, mis kajastab kontserni nõuete elluviimist, juhtumite raporteerimist ja analüüsi nimetatud tehastes.


Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat omab vähemalt bakalaureusetasemel inseneriharidust keskkonna, ergonoomika, tehnika, tootmise vms. lähedases valdkonnas ning nimetatud ülesannete täitmiseks sobivat töökogemust rahvusvahelisest tootmisettevõttest. Nõutav on kõrgtasemel inglise keele oskus ning valmidus sagedasteks tööreisideks Põhja-Euroopas.
Isiksuse poole pealt eeldatakse initsiatiivi ning tegevuste koordineerimise oskust, head analüüsivõimet, süstemaatilist tegutsemisstiili ning suhtlusoskust erinevate kultuuridega.


Ettevõte pakub

Ettevõte pakub mitmekesist tööd ja edasiliikumise võimalust rahvusvahelise organisatsiooni töökeskkonnas, täiendkoolitusi, turunõudlusele vastavat töötasu ja muid soodustusi.


Lisainfo

Töökoht Rakvere või Tallinna kontoris.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
7. november 2014

FIRMA NIMI PEIDETUD

Ariko Reservi kliendiks on JELD-WEN.
JELD-WEN kontserni kuulub 150 tootmisüksust üle maailma, kus töötab kokku ca 25 000 inimest.
JELD-WEN Europe on Euroopa juhtiv uste ja ukselahenduste tootja, mis pakub kliendi vajadustest lähtuvaid lahendusi. Tootevalikus on standarduksed, turvauksed, kõrge kvaliteediga eksklusiivsed uksed, erilahendus-ja projektiuksed.
JELD-WEN Balti ja Soome üksused kuuluvad JELD-WEN Northern Europe koosseisu. Info: www.jeld-wen.ee.