Värsked tööpakkumised

Pakume tööd CNC freespingi operaatorile Harjumaale

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 417870

Tööpakkumise number

417870

Töö kirjeldus

CNC freespingiks on Haas, mida juhitakse arvuti CAD/CAM programmi abiga.
Töö koht Keilas.
Töötajal peab olena valmisolekut töötada vahetustega 7.30-16.00 (töö ühes vahetuses)6.00-14.30 ja 12.30-21.00 (töö kahes vahetuses).
Võimalik kandideerida ka vähese töökogemustega, kuid suure töötahte ja öppimisvöimega kandidaatidel!

Nõudmised kandidaadile

- Varasem töökogemus metallitööstustes frespingi operaatorina või ametialane kutseharidus või eluunistus saada metallitöötlejaks
- Korrektsus, täpsus, kiirus ja dissiplineeritus
- Soov leida pikaajaline töökoht
- Eesti keele oskus suhtlustasandil
Kasuks tuleb:
- Muud metalli tööde oskused, pingi kasutusoskused ja töökogemused
- Eriti oodatud universiaalsete oskustega metallitööstuse töötajad, kuid kandideerida võivad ka äsja koolilõpetanud.

Ettevõte pakub

- Püsivat töösuhet arenevas ning kaasaegses ettevõttes
- Vajadusel väljaõpet ja täiendkoolitusi, kui kandidaat on valmis pikaajaliselt ennast firmaga siduma
- Toetavat ning abivalmis töökollektiivi
- Kindlat sissetulekut vastavalt tehtud tööle

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
7. mai 2016
Kuulutus sisestati:
11. aprill 2016
Brutopalk:
Alates 7 EUR tunnis