Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #694857

Loomade Kiirabikliinik administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Loomade Kiirabikliinik külastavate klientide teenindamine ja nõustamine

  • Kliiniku klientide andmete sisestamine ning märkmete tegemine vastavalt loomaarsti poolt antud juhistele

  • Arvete koostamine müügi ja teenuste eest. Analüüsivastuste, ravi nõusolekute, raamatupidamise arvete jm. dokumentide arhiveerimine

  • Telefonidele ja meilidele vastamine, klientide registreerimine vastuvõtule

  • Ravimite, toitude, abivahendite, loomatarvete, puhastusvahendite, majapidamise- ja hügieenivahendite koguste jälgimine, tellimine ja vastuvõtmine

  • Registratuuris viibivate patsientide haigusseisundi ägeduse esmane hindamine ja delegeerimine loomaarstidele

Ootused kandidaadile

Väga hea eesti ja hea vene keele oskus. Soovituslik on varasem töökogemus loomadega.

Töökoht asub Tallinnas, Mustamäe tee 44.

  • Meeldivat kollektiivi, stabiilset ja kindlat töökeskkonda, konkurentsivõimelist palka
  • Vaheldusrikast tööd, erialaseid koolitusvõimalusi, huvitavaid väljakutseid ning meeskonna üritusi

Kandideeri läbi CV Keskuse või küsi lisainfot:

- 525 7780 -

CV Keskuse värbamiskonsultant Kristiina Jürisoo

Tööpakkumise number
#694857

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. aprill 2021
Kuulutus sisestati:
6. aprill 2021

CV Keskuse kliendiks on Loomade Kiirabikliinik OÜ, mis on suurim ja kiireima arenguga väikeloomakliinik Eestis.

Vaata rohkem