Kuulutame välja konkursi massööri/iluterapeudi ametikohale Babor Beauty SPA-s

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 363824

Tööpakkumise number

363824

Töö kirjeldus

• massaaži teostamine
• kehahoolduste teostamine
• klientide professionaalne, kvaliteetne ja sõbralik teenindamine
• klientide abistamine ja nõustamine, Babor toodete müük
• kasuks tuleb maniküüri ja pediküüri teostamise oskus

Nõudmised kandidaadile

Meie kollektiivi on oodatud särav ja suurepäraste tööoskustega massöör, kes sooviks töötada ja areneda oma valdkonna suurimate spetsialistide juures.

• erialane haridus
• eelnev töökogemus
• väga hea eesti, vene ning inglise keele oskus
• suurepärane suhtlemisoskus
• kohusetundlikkus ning korrektsus
• ausus ja usaldusväärsus
• valmisolek töötada graafiku alusel
• positiivne ellusuhtumine

• võimalust töötada rahvusvahelisse ketti kuuluvas tunnustatud Babor Beauty Spa ilusalongis Babor kvaliteettoodetega.
• pidevaid erialaseid koolitusi nii Eestis kui välismaal
• suurepärast töökeskonda
• motiveerivat töötasu

Lisainfo

Otsime oma meeskonda positiivse ellusuhtumisega kosmeetikut-massööri, kes omab varasemat töökogemust ning on avatud uutele koolitustele.
Töö on graafiku alusel.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
1. detsember 2014

Babor Beauty Spa Tallinn Radisson on rahvusvahelisse tunnustatud Babor ilusalongide ketti kuuluv luksuslik ilusalong, mis pakub tõhusaid ja kvaliteetseid protseduure nii näole kui kehale.Töötame tippkvaliteet kosmeetikasarjaga Babor ning pakume laia Babor tootevalikut kliendile ka koduseks kasutamiseks.
Asume Tallinna kesklinnas, Radisson Blue Sky hotelli 24ndal korrusel, kus lisaks suurepärastele iluhooldustele pakume ka ainulaadset vaadet Tallinna linnale.Meie sooviks on pakkuda oma klientidele maksimaalselt tõhusaid ja tulemuslikka hooldusi, parimat teenindust ning suurepärast lõõgastust ainulaadses interjööris.