Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 417811

Tööpakkumise number

417811

Töö kirjeldus

Pakume osalise kui ka täistööajaga tööd klienditeenindajale Tallinna kesklinnas peatselt avatavasse Sense of Tea & Coffee esinduspoes.

-Professionaalne, sõbralik ja klienti austav suhtlemine
-Klientide nõustamine ja toodete tutvustamine
-Kaupade väljapanek ning leti korrashoid
-Kohvi valmistamine ja kaasamüük
-Kauba tellimine ja vastuvõtt

Nõudmised kandidaadile

*Eelnev töökogemus jaekaubanduses
*Naudid suhtlemist ja müüki – oled avatud, lood klientidega kergesti kontakti ning pingutad meelsati hea müügitulemuse nimel
*tahe ja soov töötada
*vene ja inglise keele oskus suhtlemistasandil
*suhtlemis- ja koostööoskus
*korrektne välimus ja kohusetundlikkus

Ettevõte pakub
*toetavat sõbralikku meeskonda
*stabiilset töötasu
*tööd graafiku alusel Tallinna kesklinnas
*väljaõpet kohapeal

Lisainfo

Palun lisa CV- le kindlasti kaaskiri.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
8. mai 2016
Kuulutus sisestati:
8. aprill 2016
Brutopalk:
Alates 410 kuni 670 EUR kuus

Eestisud on juhtiv tee, kohvi ja muude jookide tarnija, kes turustab ja müüb meie oma tootemarke Sense of Tea and Coffee ja TeaCup vahetult tarbijatele kauplustes ja veebipõhiselt meie uue e-poe kaudu, pakkudes samas ka kaubanduskeskustele ja teistele suurettevõtetele laias valikus hulgimüügi ja ümberpakendamis/rebrändinguteenuseid.