Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #435155

Ńaval architect

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

We are a privately owned, independent naval architect and marine engineering company from Finland. We provide high quality ship design & engineering and consulting services to our customers worldwide.

Now we are looking for a new designer to join our team in our office in Turku, Finland
One position of a naval architect for permanent employment. Four months’ trial period.

Main duties: Hull classification design and scantling calculations.

Ootused kandidaadile

Requirements: Relevant technical education and work experience.

Starting: September 1, 2016. Location: ILS office, Puutarhakatu 45, 20100 Turku, Finland.

Tööpakkumise number
#435155

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. august 2016
Kuulutus sisestati:
9. august 2016

Eesti Töötukassa on avalik-õiguslik juriidiline isik, kelle eesmärgiks on töötuskindlustuse seaduses ja teistes õigusaktides sätestatud korras töötuskindlustushüvitiste, töölepingute kollektiivse ülesütlemise hüvitise ja tööandja maksejõuetuse hüvitise maksmine.

Vaata rohkem