2023-08-23 14:48:55

PHP/MySql arendaja

CVKeskus.ee klient
1200 - 2500 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime enda meeskonda teotahtelisi PHP/MySql arendajaid, kellel on soov teha suuri tegustid. Täpselt nii, nagu kogu ülejäänud meeskonnalgi.

ShopRoller pakub SaaS põhist e-poodide platvormi teenust. Töö ülesandeks on e-poe platvormi arendamine. Nii üldarendused kui ka kliendispetsiifiliste komponentide loomine.

Ootused kandidaadile

  • väga head OOP PHP ja MySql tundmist;
  • vähemasti 3 aastat kogemust selles vallas;
  • elementaarseid teadmisi nii andmebaasi kui rakenduse optimeerimisest ja cachemisest;
  • keskmisel tasemel Html/CSS/JavaScript/Ajax tundmist;
  • eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas, inglise keele oskust vähemasti keskmisel tasemel;
  • ausust, julgust, eneseteostuse tahet ning head meeskonnatööd;

Ettevõte pakub

  • motiveerivat tasu tehtud töö eest;
  • nooruslikku ja abivalmis meeskonda;
  • võimalust osaleda põnevates e-äri projektedes;
  • mõnusat töökeskkonda Ülemiste IT linnakus;