Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127770

ZUUMtv paigaldustehnik

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Sõidad kliendi juurde, võtad kaasa ZUUMtv digiboksi, häälestad selle. Kliendiga lepib aja kokku Starmani klienditeenindaja.
- Kui häälestamine ei õnnestu, siis vaatad üle antennisüsteemi, vajadusel paigaldad antenni ZUUMtv vastuvõtuks.

Ootused kandidaadile

- Seadmete paigalduskogemus, koolitame antenne paigaldama maja seintele.
- Valmisolek teha aeg-ajalt eramute välitöid
- B-kategooria juhiluba

- Tulemustest ja rahulolevatest klientidest sõltuv piiramatu palk
- Garanteeritud brutopalk 10000 krooni kuus
- Ametiauto ja tipptasemel töövahendeid
- Ametialast koolitust
- Tööd suures, kiiresti arenevas ettevõttes

Lisainfo

Asukoht:
Tallinn ja Harjumaa

Tööaeg:
40 tundi nädalas

Tööpakkumise number
#127770