Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #136388

ZUUMtv kortermajade projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Starmani klienditeenindusse helistab kortermajas elav klient ja soovib ZUUMtv liituda. Klienditeenindaja küsib ühistu esimehe kontaktandmed
- Sinu ülesandeks on korteriühistu esimehega võtta ühendust, tutvustada talle Starmani pakkumist ning lõpuks sõlmida korterühistuga leping.
- Töö pead edastama ZUUMtv ehitusbrigaadile, kes läheb ehitab kortermaja televisioonivõrgu selliseks, et kõik maja elanikud saaksid ZUUMtv-d vaadata
- Informeerid ühistu esimeest tööde valmimisest ja sõlmid maja elanikega teenuse tarbimise lepingud.

Ootused kandidaadile

- Baasteadmised projektijuhtimisest

- Sõlmitud lepingute arvust sõltuv palk, katseajal garanteeritud brutopalk 10000 krooni.
- Ametialast koolitust
- Tööd suures, kiiresti arenevas ettevõttes

Lisainfo

Asukoht:
Tallinn

Tööaeg:
40 tundi nädalas, 8:15-17:00

Tööpakkumise number
#136388

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
11. jaanuar 2008
Kuulutus sisestati:
7. jaanuar 2008

Oleme Eesti suurim televisiooniteenuste pakkuja ning meil töötab 70 kaabelvõrgutehnikut. ZUUMtv pakub tavalise antenni kaudu 6 tasuta ja 20 tasulist kanalit. Täna on 250 000 peret, kes kasutavad tavalist antennitelevisiooni, mis lõpetab töö aastaks 2010. Suur osa neist liituvad selleks ajaks ZUUMtv-ga.

Otsime projektijuhti, kelle tööülesandeks on sõlmida korteriühistutega lepinguid kortermajade võrgu väljaehitamiseks ZUUMtv vaatamiseks.

Vaata rohkem