Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #294440

Zumba treener

Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Zumba treeneri ülesandeks on läbi viia treening koos sõnalise juhenduse ja harjutuste isikliku ettenäitamisega, osutades tähelepanu võimalikele vigadele, ning vastaval vajadusel need parandada.

T.M.C. Tourist Services otsib hooajatöölisi 2013 hooajaks.
Tegemist on Taani ettevõttega, kes pakub meelelahutusäri teenuseid Hispaania, Kreeka ja Küprose hotellidele. Lähem teave kodulehel http://www.tmc247.com.

Ootused kandidaadile

Kandideerijatelt eeldatakse Euroopa Liidu liikmesriigi kodakondsust ning inglise keele oskust. Vene keele oskus tuleb kasuks.
Kui oled rõõmsameelne ja avatud, ei pelga ning tunned rõõmu õnnelikest klientidest ja südamest tulevatest tänusõnadest, siis kiirusta!

Ettevõte pakub

- tasuta majutust samas hotellis, kus töötad;
- reisikulude osalist hüvitamist;
- transfeeri lennujaamast hotellini;
- ravi- ja sotsiaalkindlustust;
- tasuta toitlustust kolm korda päevas;
- netopalka sõltuvalt ametikohast 500 – 1540 EUR kuus;
- tasuta koolitust.

Lisainfo

Intervjuud toimuvad Tallinnas Rahvusraamatukogus 18.-19. veebruaril 2013.
Hooajatöö kestab 5 – 6 kuud (1.aprill – 1.november 2013 või 1.mai – 1.november 2013).
Kandideerimiseks saada ingliskeelne CV ning foto.
Lisainformatsioon Eesti EURES koduleheküljel www.eures.ee.

Tööpakkumise number
#294440

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline, töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: 500 - 700 €/kuus
Kuulutus aegub:
14. märts 2013
Kuulutus sisestati:
20. detsember 2012

Eesti Töötukassa on avalik-õiguslik juriidiline isik, kelle eesmärgiks on töötuskindlustuse seaduses ja teistes õigusaktides sätestatud korras töötuskindlustushüvitiste, töölepingute kollektiivse ülesütlemise hüvitise ja tööandja maksejõuetuse hüvitise maksmine.

Vaata rohkem