Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195111

Zootehnik

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Emiste inna määramine ja jälgimine, emiste kunstlik ja loomulik seemendamine, jõudluskontrolli korraldamine. Tõuaretus. Sissekannete tegemine ja töö Possu programmiga. Söödaratsioonide koostamine ja sööda kvaliteedi jälgimine. Vajadusel farmijuhataja asendamine.

Nõudmised kandidaadile

Erialane haridus, töökogemus emiste seemendamisel ja hooldamisel vähemalt 3 aastat.

Pakume vaheldusrikast ja huvitavat tööd kiiresti arenevas loomakasvatusettevõttes. Korralikud töötingimused. Lisaks põhipalgale motiveeriv tulemuspalk sõltuvalt töö tulemustest.

Tööpakkumise number
#195111

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. mai 2010
Kuulutus sisestati:
17. aprill 2010

OÜ Samirte on seakasvatusega tegelev ettevõte. Meie Lehola külas Harjumaal asuv seafarm on täistootmistsüklil toimiv Eesti Tõusigade Aretusühistu baasfarm. Tegeleme nii tõusigade aretuse- kui kasvatusega, samuti ka nuumsigade tootmisega. Ettevõttes töötab täna 10 inimest. Konkurentseeliseks loeme oma tapamaja ja jaekaubandusketi olemasolu.

Vaata rohkem

You are applying to:
Zootehnik