Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #738463

Zeiss Vision Centre kliendikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Klientide professionaalne nõustamine
  • Kaupade müük ja väljapanek
  • Töö arvuti ja I-Padiga
  • Vahetustega töö kaubanduskeskuses

Ootused kandidaadile

  • Soovi pakkuda klientidele parimaid lahendusi
  • Huvi ennast täiendada ja olla kursis optikamaailma
    uuendustega
  • Eesti, inglise ja vene keele oskust
  • Valmisolek vahetustega tööks

Ettevõte pakub

  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Tipptehnoloogilist aparatuuri ja töövahendeid,
    mis kergendavad sinu tööd
  • Põhjalikke koolitusi
  • Sinu teadmisi ja oskusi väärtustavat töötasu
  • Soodustusi sulle ja pereliikmetele

Lisainfo

Soovime leida meeskonnaliiget võimalikult kiiresti.
Palun lisada CV-le ka palgasoov.

Tööpakkumise number
#738463

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: 6 - 7.5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
19. november 2021
Kuulutus sisestati:
22. oktoober 2021

Pro Optika on Eesti kapitalil põhinev optika jaemüügikett. Hetkel on meil kokku 14 kauplust (4 Tallinnas, Viimsis, Võrus, Põlvas, Valgas, 2 Tartus, Viljandis, Rakveres, Jõgeval ja Pärnus).
Pro Optikaga koostöös on Zeiss Vision Center on loodud pakkuma 21.sajandi tasemel teenust klientidele, kes teavad, et parim lahendus nende nägemise jaoks on moodsa prilliraami ning individuaalsete lahendustega klaaside koostöö. Zeissi innovaatilised ja tipptehnoloogilised võimalused pakuvad kvaliteeti hindavale kliendile parima võimaliku nägemisteravuse. Avame peagi Eesti esimese esinduskaupluse T1 MALL OF TALLINN kaubanduskeskuses.

Vaata rohkem