Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #799027

Zeiss Vision Centre kliendikonsultant Rocca al Mare

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Klientide professionaalne nõustamine
  • Kaupade müük ja väljapanek
  • Töö arvuti ja I-Padiga
  • Vahetustega töö kaubanduskeskuses

Ootused kandidaadile

  • Soovi pakkuda klientidele parimaid lahendusi
  • Huvi ennast täiendada ja olla kursis optikamaailma
    uuendustega
  • Eesti, inglise ja vene keele oskust
  • Valmisolek vahetustega tööks

Ettevõte pakub

  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Tipptehnoloogilist aparatuuri ja töövahendeid,
    mis kergendavad sinu tööd
  • Põhjalikke koolitusi
  • Sinu teadmisi ja oskusi väärtustavat töötasu
  • Soodustusi sulle ja pereliikmetele

Lisainfo

Soovime leida meeskonnaliiget võimalikult kiiresti.
Palun lisada CV-le ka palgasoov.

Tööpakkumise number
#799027

Info

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk : 6 - 8 €/tunnis
Kuulutus aegub:
13. august 2022
Kuulutus sisestati:
14. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem