Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #344056

XS Mänguasjade kaupluse juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime kaupluse juhatajat Rocca al Mare keskuses asuvasse XS Mänguasjade kauplusesse. Peamisteks tööülesanneteks on:

  • kaupluse töö juhtimine vastavalt määratletud kontseptsioonile ning eesmärkidele
  • kaupluse personali juhtimine ning nende töökorraldus
  • kaupade tellimine, kaubavarude planeerimine
  • arvestuse korraldamine, aruandlus
  • kliendisuhete hoidmine ja arendamine

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt ootame:

  • head organiseerimisvõimet
  • head eesti, inglise ja vene keele oskust
  • arvutioskust
  • soovi töötada lastele pühendatud ettevõttes
  • oskust juhtida meeskonda, andes edasi motivatsiooni ja entusiasmi

Kasuks tuleb juhtiva töö kogemus kaubandusvaldkonnas.

Pakume vastutusrikast ja dünaamilist tööd, võimalust rakendada olemasolevaid teadmisi ning leida uusi väljakutseid ja kaasaegseid töötingimusi.

Tööpakkumise number
#344056

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
10. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
27. mai 2014

Anvol OÜ on 1995 a asutatud ja Baltimaade juhtiv mänguasjade ja hulgi-ja jaemüügiga tegelev ettevõte. Esindame Baltikumis maailmakuulsaid kaubamärke nende hulgas Hasbro, Disney, Mega Bloks. Samuti opereerime üle 20 kaupluse XS Mänguasjade ja Chicco kaubamärkide all. Meie peakontor asub Maardus, harukontorid on avatud Riias ja Vilniuses.
Vaadake lisaks www.anvol.ee.

Vaata rohkem