Värsked tööpakkumised

Windows'i süsteemiadministraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 94014

Tööpakkumise number

94014

Töö kirjeldus

Windows'i süsteemiadministraatori töökohustuste hulka kuulub süsteemide disainimine, installeerimine, configureerimine, administreerimine ning vajadusel tarkvara arendajatele jõudlus analüüsidel oma teadmistega abiks olemine.

Nõudmised kandidaadile

Kui sa oled inimene, kes juhib elu ega lase elul juhtida ennast. Sul on soov areneda ja arendada nii ennast kui süsteeme ja inimesi enda ümber.

Nõudmised:
* meeskonnas töötamise soov;
* hea suhtlemise oskus;
* tehniline taust;
* tahe tööd teha.

Kasuks tuleb:
* IT haridus või selle omandamine;
* programmeerimisoskus;
* varasem töökogemus;
* Unix/Linux kogemus;
* Windows NT.4, Windows 2000, Windows 2003, Active Directory tundmine.

Pakume võimalust teada saada kuidas tarkvara arendatakse. Tarkvara arendajatega koos süsteemide loomine annab süsteemi administraatorile hea arusaamise kuidas süsteemid töötavad ja millised on nende vahelised seosed. Selline teadmine on hindamatu hilisematel probleemilahendamistel ja on väärtuslik teadmine kogu eluks.
Pakume meeskonda kellel käest vajadusel nõu küsida teemade osas mida veel ei oska.
Koolitusi. Võimalust koos arendajatega kaevuda süsteemi sügavamate detailideni, et maksimaalselt ära kasutada erinevaid võimalusi.

Lisaks:
* selge tööjaotusega ja professionaalset töökeskkonda;
* ausat ja avatud suhtumist töötajatesse;
* paindlikku tööaega;
* palka, mis vastab Sinu ootustele;
* väga head raamatukogu;
* koolitusi.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. märts 2007
Kuulutus sisestati:
2. veebruar 2007

Uptime on arenev ettevõte ja meie meeskond kasvab pidevalt (viimase kolme aasta jooksul oleme kasvanud kolm korda). See on ka põhjuseks, miks otsime oma meeskonda jätkuvalt juurde uusi liikmeid. Ootame inimesi kes soovivad areneda koos meiega.