Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #140924

Windows serverite administraator(projektipõhine töö)

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda projektipõhise abijõuna administraatorit, kelle peamine töö oleks:

  • Windows serverite administreerimine
  • Töö uute projektidega
  • Olemasolevate süsteemide hooldus

Ootused kandidaadile

  • Iseseisvus ja analüüsimisoskus IT probleemide lahendamisel
  • Abivalmidus, korrektsus, kohusetundlikkus
  • Kogemused Windowsi serverite administreerimisel
  • Algteadmised Linuxi Serveritest
  • Võimalus reageerida probleemidele igal ajal

Kasuks tuleb:

  • Väga heal tasemel Linux platvormil serverite tundmine

Ettevõte pakub

  • Hakkajat noort kollektiivi
  • Palju erinevaid huvitavaid projekte
  • Huvitavat ja vastutusrikast tööd arenevas organisatsioonis
  • Vabadust otsuste tegemisel
  • Tasu vastavalt töötulemustele

Tööpakkumise number
#140924

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või ametnik või lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
12. märts 2008
Kuulutus sisestati:
13. veebruar 2008

Visioline OÜ on infotehnoloogia arendamise, rakendamise ja innovatsiooniliste projektidega tegelev ettevõte, mille põhiliseks tegevusvaldkonnaks on infotehnoloogia alane peatöövõtt ja IT juhtimine.

Vaata rohkem