Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #318920

Wellness keskuse administraator

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Wellness keskuse administraatori peamised tööülesanded on:

  • klientide kõrgekvaliteediline teenindamine
  • hoolitsuste ja protseduuriaegade registreerimine
  • personali planeerimine ja töögraafikute koostamine
  • kaupade ja materjalide tellimine, programmi sisestamine, arvestamine ja inventeerimine
  • müügitöö (kliendiga suhtlemine, müügi kajastamine, arvete koostamine)

Ootused kandidaadile

  • keskharidus
  • eelnev klienditeeninduse kogemus
  • kasuks tuleb eelnev iluteenuste müügi kogemus
  • väga hea eesti keele oskus
  • soovitavalt soome, vene, inglise keele oskus suhtlustasandil
  • kasuks tulevad teadmised raamatupidamisest
  • isikuomadustelt sõbralik, abivalmis, positiivse ellusuhtumisega

Ettevõte pakub

  • meeldivat töökeskkonda
  • tööalaseid koolitusi
  • sõbralikku kollektiivi
  • põhipalka ja tulemustasu
  • muid ettevõtte soodustusi

Lisainfo

Wellness-keskus on avatud 7 päeva nädalas. Töö on graafiku alusel neljakuulise arvestusperioodiga.

Tööpakkumise number
#318920

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. september 2013
Kuulutus sisestati:
3. september 2013

Strand SPA & Konverentsihotell on alates 1992. aastast hotellina tegutsev ettevõte Pärnus. Alates 2007. aastast on 187-toalisele hotellile omistatud neli tärni. Meie sõbraliku meeskonna eesmärgiks on hoolitseda hotelli külaliste eest ning pakkuda meenutamist väärivaid hetki nii ärikliendile kui ka puhkajale.

Vaata rohkem