Värsked tööpakkumised

Webmaster

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 155741

Tööpakkumise number

155741

Töö kirjeldus

kelle tööülesanneteks on:
• internetipanga- ja teiste veebikeskkondade sisuarendustööd;
• veebilehekülgede, infokirjade ja reklaamlahenduste realiseerimine HTML-is, Flashis ja/või javascriptis;
• uute lahenduste katsetamine ja realiseerimine Hansapanga internetipangas.

Nõudmised kandidaadile

Uuelt meeskonnaliikmelt ootame:
• huvi erinevate veebitehnoloogiate vastu;
• HTML-i ja CSS-i oskus, kasuks tulevad javascripti ja Flashi oskused;
• kohusetundlikkust, pingetaluvust;
• tõsist huvi interneti ja innovatiivsete lahenduste vastu;
• vene ja/või inglise keele oskust suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
• igakülgset toetust sisseelamiseks ja väljaõppeks;
• huvitavat ja mitmekülgset tööd kiiresti arenevas valdkonnas;
• tööd teotahtelises ja tulemustele orienteeritud meeskonnas;
• tulemustel põhinevat konkurentsivõimelist kompensatsioonipaketti.

Lisainfo

Konkursil osalemiseks palume Sul hiljemalt 03. juulil saata oma CV läbi CV Keskuse keskkonna või täita personaliankeet Hansapanga koduleheküljel www.hansa.ee > Hansapangast > Tulge tööle Hansapanka > Kõik töökuulutused > Webmaster

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
17. juuni 2008

Hansapanga veebiarenduse üksus tegeleb era- ja äriklientide internetipanga, kodulehe ja teiste veebikeskkondade arendamise ja haldamisega.

Seoses töömahu suurenemisega otsime oma uuendusmeelse ja toreda meeskonnaga liituma

webmasterit.