Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #136957

Webmaster

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • veebilehekülgede, infokirjade, reklaamlehtede realiseerimine HTML-is;
  • internetipanga hanza.net ja kodulehekülgede sisu haldamine;
  • uute lahenduste katsetamine ja teostamine meie internetikeskkondades.

Ootused kandidaadile

  • huvi erinevate veebitehnoloogiate vastu;
  • HTML-i oskus, kasuks tuleb javascripti oskus ja/või mõne kujundusprogrammi tundmine (nt Photoshop, Flash, vms);
  • kohusetundlikkust, pingetaluvust;
  • tõsist huvi interneti ja innovatiivsete lahenduste vastu;
  • vene- ja/või inglise keele oskust suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

  • igakülgset toetust sisseelamiseks ja väljaõppeks;
  • huvitavat ja mitmekülgset tööd kiiresti arenevas valdkonnas;
  • tööd teotahtelises ja tulemustele orienteeritud meeskonnas;
  • tulemustel põhinevat konkurentsivõimelist kompensatsioonipaketti.

Lisainfo

Konkursil osalemiseks palume Sul hiljemalt 21. jaanuaril täita personaliankeet Hansapanga koduleheküljel www.hansa.ee > Tule tööle > webmaster

Tööpakkumise number
#136957

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. jaanuar 2008
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2008

Jaepanganduse veebiarenduse üksus tegeleb eraklientide internetipanga, kõigi Hansapanga kodulehekülgede ning mobiilipanganduse arendamise- ja haldamisega.

Vaata rohkem

Webmaster