Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52973

Webmaster

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Eesti Energia Internetilehekülje administreerimine
  • Eesti Energia intraneti tehniline arendamine ja administreerimine, sisuhaldus

Ootused kandidaadile

  • html, PHP, MySql ja fototöötlusprogrammide valdamine
  • algteadmised kommunikatsioonivaldkonnast ja soov neid teadmisi kasutada
  • initsiatiiv ja valmisolek intensiivselt töötada

Kasuks tuleb:
  • JavaScript, Css, Dreamweawer, Flash
  • eelnevad kogemused webi administreerimisel
  • valmidus meeskonnatööks

Ettevõte pakub

  • arendavat ja vastutusrikast tööd stabiilses ettevõttes
  • võimalust end täiendada nii IT- kui kommunikatsioonivaldkonnas
  • toetavat meeskonda

Tööpakkumise number
#52973

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
22. oktoober 2005
Kuulutus sisestati:
10. oktoober 2005

Eesti Energia AS on Eesti suurim tööandja ning Baltimaade juhtivaid energiatootjaid ja -tarnijaid.

Vaata rohkem

Webmaster