Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #184850

Webmaster

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesandeks on üldvastutus Silberauto kontserni veebilehtede tehnilise toimise ja vormi kaasaegsuse eest, sh:

  • Silberauto veebilehtede tehnilise ülesehituse tundmine ja arendamine, sisuhaldus koos turundustiimiga;
  • rahvusvaheliste brändide veebikeskkondade implementeerimine;
  • veebipõhiste projektide kasutustugi ja arenduse korraldamine;
  • veebilehtede analüüs; ühendused müügiprogrammiga.

Ootused kandidaadile

  • erialane haridus
  • elementaarne HTML programmeerimisoskus, macromedia flash tundmine,
  • kujundusprogrammide Photoshop, InDesign tundmine,
  • turunduslik mõtteviis,
  • eesti ja inglise keele väga hea oskus,
  • positiivne ellusuhtumine ja sisemine motivatsioon;
  • täpsus, korrektsus, kohusetundlikkus
  • meeskonnatööle orienteeritus

  • võimalust töötada kiiresti areneva suurettevõtte meeskonnas
  • professionaalset meeskonda
  • tööle väärilist tasu

Lisainfo

Kasuks tuleb vastava ala töökogemus keskmises või suurfirmas.
Kõik kandideerijad saavad tagasisidet.

Tööpakkumise number
#184850
Webmaster