Värsked tööpakkumised

Webmaster

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 92213

Tööpakkumise number

92213

Töö kirjeldus

Otsime oma nooruslikku ning hakkajasse meeskonda tublit veebimeistrit, kelle tööülesanneteks saab suurte välismaiste klientide veebide hooldus ning loomine. Sinu töökohaks saab meie suurklientide osakond.

Nõudmised kandidaadile

Oled õige inimene meie jaoks kui vastad JAH järgnevatele väidetele:

  • Olen hakkaja, õpihimuline ning kohusetundlik
  • Räägin ja kirjutan ka korrektses inglise keeles
  • Tahan suuri kliente hästi teenindada
  • Tean mis on HTML, CSS, JavaScript ja mõistan neid kasutada
  • Olen veebi ka enne teinud
  • Olen Adobe Photoshopis kõva käsi

Ettevõte pakub

Vastu tahan saada:

  • Hea töö eest head palka mis sõltub ka tulemusest
  • Koolitust ja arenemist
  • Meeldivat töökeskkonda ning kollektiivi
  • Kindlustatud töövoogu

Lisainfo

Abiks on teadmised:

  • Adobe Illustrator ja ImageReady programmidest
  • Soome keele oskus
  • Hää maitsemeele omamine

Kandideerijatel palume valmis olla proovitööks

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
19. jaanuar 2007

ADM Interactive on veebipartner. Pakume e-turundus- ja IT-teenuseid, kogemustega alates aastast 1997. Meie klientideks on peamiselt suurettevõtted ning reklaamiagentuurid. ADM-i koduturuks on Baltimaad, kuid loome ja arendame võrgukeskkondi kogu maailmas. Meie eesmärgiks on luua elavaid veebilahendusi. Samuti tegeleb ADM Interactive erinevate internetipõhiste infosüsteemide loomise, analüüsi, integreerimise ning arendusega. ADM´is töötab hetkel üle 25 professionaali. Tegemist on suurima veebiagentuuriga Eestis