Värsked tööpakkumised

Webmaster

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 125682

Tööpakkumise number

125682

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda asjalikku ja arenemisvõimelist veebimeistrit, kelle igapäevaseks ülesandeks on meie Suurbritannias asuvate suurklientide teenindamine.

Nõudmised kandidaadile

• Oled asjalik, kohusetundlik, positiivne ja teotahteline
• Valdad eesti keelt ning oskad inglise kirjakeelt
• Omad eelnevaid webmasteri kogemusi
• Tunned HTML´i, XHTML´i ja CSS´i
• Valdad Adobe Photoshop´i
• Väärtustad ka superlahedat töökultuuri

Veel parem kui:
• Oskad programmeerida Flash tehnoloogias
• Tunned PHP´d ja MySQL´i
• Sul on iseseisvust, loovust ja häid ideid

Ettevõte pakub

• Rohkelt huvitavat tööd nooruslikus meeskonnas
• Tasemel infrastruktuuri, kaasaegset bürood ja töövahendeid
• Palka kokkuleppel ja kompensatsioone
• Arenguvõimalusi ettevõtte sees ja koolitust

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
27. september 2007

ADM Interactive on veebipartner. Pakume e-turundus- ja IT-teenuseid kogemustega alates aastast 1997. Meie klientideks on nii rahvusvahelised kaubamärgid kui ka Eesti ettevõtted ja reklaamiagentuurid. ADM loob ja arendab internetilahendusi kogu maailmas. Samuti tegeleme erinevate internetipõhiste infosüsteemide loomise, analüüsi, integreerimise ja arendamisega. ADMis töötab hetkel 26 loovat professionaali. Tegemist on suurima veebiagentuuriga Eestis.