Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #40824

WEB-Disainer

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • disaini lahenduste väljatöötamine

Ootused kandidaadile

  • vaga hea pilditootlusprogrammide(Photoshop, COREL, 3DSMAX, FLASH) tundmine
  • hea HTML, CSS, XML, DHTML, JS tundmine
  • oskus teha vektorstiilis joonistusi

Ettevõte pakub

  • arendavat tööd kaasaegses töökeskkonnas
  • huvitavat ja mitmekülgset tööd

Lisainfo

Kandideerida soovijatel palume saata CV koos avaldusega
ja palgasooviga aadressile: support@tantum-group.com

Tööpakkumise number
#40824