Värsked tööpakkumised

Web designer

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 187985

Tööpakkumise number

187985

Töö kirjeldus

Kodulehtede haldus ja disainimine
Elektrooniliste materjalide disain ( intranet, veebilehed, presentatsioonid, e-posti uudiskirjad, bännerid, jne).

Nõudmised kandidaadile

Eelnev töökogemus kodulehtede disainimises, arendamises ja haldamises
Teadmised Flashist, JavaScriptist ja PHP keelest
Väga hea inglise keele oskus
HTML-i ja CSS oskus
Heal tasemel järgmiste programmide oskus: Photoshop, Illustrator, inDesign, ImageReady, Dreamweaver
Oskus juhtida oma aega ja prognoosida tööde ajamahtu
Oskus töötada nii meskonnaliikmena kui ka iseseisvalt
IT-alane haridus
Oskus kinni pidada tähtaegadest ja kvaliteedinõuetest
Loov mõtlemine ja kujundusoskus

Nõutud töökogemus: 2-5 aastat

Ettevõte pakub

-Toredat meeskonda
-Huvitavat ja pingelist tööd
-Väljakutseid ja arenguvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes

Lisainfo

Kasuks tuleb:
Eelnev töökogemus rahvusvahelises töökeskkonnas
Prantsuse keele oskus

- Kandideerimisel lisage oma portfolio

Tööaeg: E-R 9 00-18 00/ 10 00-19 00

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
18. detsember 2009
Kuulutus sisestati:
3. detsember 2009

OÜ Varumeesteenindus on personaliteenuseid osutav ettevõte, millise eesmärgiks on leida parimaid lahendusi nii tööjõu vajajatele kui tööotsijatele. Lähtudes klientide vajadustest ja eelistustest pakume nii alalisi-, ajutisi- kui osalise tööajaga inimesi ning vastavalt nõudlusele nii professionaale kui ka uute kogemuste soovijaid. Alustasime oma ala pioneeridena Baltimaades ja tänaseks oleme saavutanud arvestatava positsiooni suuremate personaliteenuseid pakkuvate ettevõtete hulgas Eesti turul. Meie areng on olnud kiire ja pidev. Tänaseks kuuluvad OÜ Varumeesteenindus gruppi veel Talent-Forum ja Competence-Forum.

OÜ Varumeesteenindus Kliendiks on Complus Consulting, üle Euroopaline konsultatsiooni teenust pakkuv firma, mis on keskendunud IT kulude vähendamisele ja riskide haldusele. 2007 aastast alates on peakontor Tallinnas, esindused asuvad ka Prantsusmaal, USA-s, Suurbritannias ja Irimaal. Töötamine Complus Consultingu meeskonnas tähendab liitumist kiiresti areneva ja kõrge tegevusvõimega ettevõtega, mis pakub oma töötajatele kvaliteetset töökeskkonda, toetab töötajate teadmiste ning oskuste arendamist. See on võimalus töötada rahvusvahelises meeskonnas kvalifitseeritud professionaalidega, kus austatakse mitmekesisust ja individuaalsust.