Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #296933

VÕTMEKLIENTIDE MÜÜGIJUHT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Võtmeklientide müügijuht töötab peamiselt ehitus- ja veevarustusettevõtete ning tööstusklientide suunal. Müügiesindaja loob uusi kliendikontakte, külastab kliente ja kaardistab nende vajadusi, suhtleb klientide esindajatega mitmel tasandil ja koostöös KSB rahvusvahelise organisatsiooniga valib ja pakub klientidele sobivamaid tootelahendusi.

Ootused kandidaadile

Edukas kandidaat on heade müügioskustega ja tehnikahuviga, keda motiveerivad usalduslike kliendisuhete loomine ja hoidmine ning kellel on tulemuslik ärikliendi müügi kogemus. Vajalikud on tehniline või majandusalane haridus, hea eesti ja inglise keele oskus, aktiivsus ja usaldusväärsus. Lisaväärtust annavad elektri- või automaatika-alased teadmised, suuline vene keele oskus, samuti varasem müügialane kokkupuude vee- või ehitusettevõtetega.

Pakume stabiilset töökohta kaasaegses, edukas rahvusvahelises ettevõttes, head sissetulekut ja ametiautot, paljusid kontakte, koolitusi ja kolleegide toetust sisseelamisel.

Lisainfo

Palume saata oma ingliskeelne CV ja sooviavaldus hiljemalt 7. veebruariks k.a. Täiendavate küsimuste korral helistage Mercuri Urvali telefonil 667 1520 või vaadake www.ksb.com

Tööpakkumise number
#296933

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
7. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
18. jaanuar 2013

KSB on maailma üks juhtivaid pika tootmiskogemusega pumpade, ventiilide ja pumbasüsteemide tootjaid. Kontserni, mille peakontor asub Saksamaal, aastakäive ulatub üle 2 miljardi euro ja see annab tööd 15 600 inimesele. KSB on suure tootevalikuga, stabiilselt kasvav, edukas ja innovaatiline ettevõte. Eestis on KSB tooted olnud varem esindatud partnerite kaudu. Nüüdseks on loodud oma Eesti esindus KSB Soome tütarorganisatsioonina, kuhu seoses ärimahtude kasvuga otsime võtmeklientide müügiesindajat.

Vaata rohkem