https://www.cvkeskus.ee/235349

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Võtmeklientide müügiesindaja (B2B müük)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 235349

Tööpakkumise number

235349

Töö kirjeldus

Sa arendad kliendisuhteid uute klientidega tööstus-, tervishoiu- ja toiduainetevaldkonnas ning koordineerid koostööd edasimüüjatega.

Sinu ülesandeks on esitada ja ellu viia ideid müügi suurendamiseks ning turupositsiooni jätkuvaks parandamiseks. Vastutad iseseisvalt firma tulemuste eest kogu Eestis.


Nõudmised kandidaadile

Sa omad head äriklientidega (B2B müük) müügitöö kogemust ning oled varasemalt edukat koostööd teinud tööstus-, tervishoiu- ja/või toiduainetevaldkonna firmadega.

Oled oma senises töös saavutanud häid müügitulemusi ning kliendid peavad Sind usaldusväärseks ja veenvaks. Pead ülioluliseks häid müügitulemusi ja tead, kuidas neid saavutada. Oled tulemusele orienteeritud ning suudad oma tööd iseseisvalt edukalt planeerida. Suhtled inglise ja eesti keeles ning oskad kasutada MS Office arvutiprogramme.


Ettevõte pakub

Pakume ainukordset võimalust end professionaalselt proovile panna ja koostöös meie nõudlike klientidega areneda. Pakume regulaarset koolitust ning eduka koostöö korral huvitavaid karjäärivõimalusi.


Lisainfo

Kandideerimiseks saada oma ingliskeelne CV ja sooviavaldus märgusõna ”B2B / EST ” all enne 2. septembrit 2011 läbi CV Keskuse või postiga: Mercuri Urval, Liivalaia 13, 10118 Tallinn. Lisainfo saamiseks helista Mercuri Urvalisse telefonil 667 1520.


Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
2. september 2011
Kuulutus sisestati:
4. august 2011

FIRMA NIMI PEIDETUD

Meie kliendiks on maailmas oma ala liidrite hulka kuuluv rahvusvaheline firma, mis tegutseb Eestis koostöös siinsete edasimüüjatega juba kümme aastat. Meie tootearendust ja äripõhimõtteid iseloomustab innovaatika ja tähelepanu kvaliteedile.

Arengust tingitult pakume nüüd tööd professionaalsele ja energilisele võtmeklientide müügiesindajale (B2B müük).