Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #156650

Võtmeklientide haldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd võtmeklientide haldurile, kelle tööülesanneteks on:
- igapäevane aktiivne müügitöö suurklientide juures
- suhete loomine ja hoidmine
- degusteerimiste korraldamine
- pakkumiste tegemine ja kampaaniate korraldamine
- tellimuslepingute vormistamine
- erinevate kaubamärkide turundustegevuse planeerimine, juhtimine ja analüüs
- turu-uuringute ja kliendiküsitluste läbiviimine
- uute ideede genereerimine ja klientidele pakkumine
- turundusplaanide välja töötamine ja läbi viimine

Ootused kandidaadile

- edukat aktiivse müügitöö kogemust
- head argumenteerimisoskust
- head ajaplaneerimise oskust
- arvuti kasutamise oskust tavakasutaja tasemel
- eesti keele valdamist, vene keele oskust suhtlustasandil
- positiivset ellusuhtumist
- esinduslikku välimust
- B-kat juhiluba

Pakume huvitavat ja liikuvat tööd, ametiauto kasutamise võimalust, mõnusat töökeskkonda ja positiivseid ning edumeelseid töökaaslasi, tunnustust heade müügitulemuste eest, erialast koolitust.

Lisainfo

Töötamise koht: Tallinn

Tööpakkumise number
#156650

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
27. juuni 2008
Lisainfo palga kohta:
põhipalk+tulemuspalk vastavalt motivatsiooni süsteemile

CVKeskus.ee klient

AS Severi Kaubandus tegeleb 14 aastat jae- ja hulgimüügiga.

Vaata rohkem